Gira "Voraviu"

Conciertos pasados

Día Hora Población Lugar Concierto Cartel
01/09/2017 23:30h. L'Atzúbia Poliesportiu
24/08/2017 23:30h. La Font d'En Carròs Parc Tirant i Carmesina Festcarròs
14/08/2017 23:55h. Bocairent Carrer Pintores Dorotea i Margarida I Nit de Música Jove en Valencià
05/08/2017 21:00h. Benigànim Pati CEIP Beata Inés Ganxo Rock
04/08/2017 00:30h. Fontanars dels Aforins Plaça Major
29/07/2017 21:00h. Beneixama Piscina Municipal X Beneixama Rock
30/06/2017 22:30h. Castalla Sala La Fábrica
22/06/2017 22:00h. Alacant Plaça del Carmen Fesfoc
03/06/2017 21:30h. La Romana Parque Doctor Pérez López Romanafest
29/12/2016 00:00h. Tavernes de la Valldigna Festivern
02/12/2016 23:00h. Alacant Sala Marea Rock (Port) Presentació Voraviu
29/10/2016 23:00h. Cocentaina Zona l'Orxa Concert de Rock en Valencià
28/10/2016 23:00h. Benissa
07/10/2016 22:00h. Onda 9 d'Octubre
17/09/2016 23:00h. Novelda Parc Viriato Raïm Festival
13/08/2016 00:00h. El Verger Plaça Major
12/08/2016 00:00h. La Font de la Figuera Figuer Festival
23/07/2016 00:00h. Alacant Recinte Firal Rabassa MareaRock
16/07/2016 22:00h. Penàguila Pedrafest
02/07/2016 22:00h. Biar Antic Camp de futbol Biar Fest
20/06/2016 22:00h. Sant Joan d'Alacant Racó Foguera Fesfoc
Día Hora Población Concierto Otros grupos
13/05/2016 21:00h. Xeraco Guaita Rock Atupa + DJ Biano + "Finalistes"
22/04/2016 00:00h. Onda Sense Sal
22/04/2016 12:00h. Agost La Gira 2016
06/02/2016 23:00h. Alacant Carnestoltes Alademoska + Mambalü
26/12/2015 20:00h. Almoradí Rock'n Frío Maraña + Intransigencia + Skombros Street + Zona Zero
31/10/2015 22:00h. Alacant Derrumbe
17/10/2015 22:00h. Petrer XVI Aplec de Federació Valenciana de Dolçainers i Tabaleters Gaxamiga Pa 15 + El Diluvi
09/10/2015 21:30h. Sant Joan d'Alacant 9 d'Octubre El Diluvi + Auxili
08/10/2015 23:00h. Cullera Nit de Rock en Valencià Arrap
03/10/2015 21:30h. Altea Fesporrat La Gossa Sorda + Pepet i Marieta + El Diluvi
03/10/2015 02:00h. Agres 3r Aplec de La Mariola Trocamba Matanusca + Tardor + Cesk Freixas + Va De Bo + Esir + Frida + IX + Macondo PD + Figuels DJ's
29/08/2015 22:00h. Salinas Alabalsa Fest Lo que surja + Kanela en Rama
22/08/2015 00:00h. Benasau Pelandruska
21/08/2015 00:00h. Ibi MareaRock Soziedad Alkoholika + Narco + Los Chikos del Maíz + Boikot + El Noi del Sucre + La Gossa Sorda + El Último ke Zierre + Maniática + Desakato + Fuckop Family + Disidencia + Iratxo + Auxili + Pura Mandanga + El Diluvi + Tuberk + Skakea2
07/08/2015 22:00h. Benigànim XX Ganxo Rock Auxili + Oques Grasses + Atupa + (per confirmar)
01/08/2015 21:15h. Beneixama BeneixamaRock Desakato + King Rotten + Mafalda + Malson + Rumbo + VaDeBo
09/07/2015 00:00h. Benlloch Feslloch Els Catarres + Buhos + Égalité + VaDeBo + El Blüe + Meteor + Els Amics de les Arts + Aspencat + Zoo + El Diluvi + Rafa Xambó + Gener + Mox + Mai Mai + Komfusió + Júlia + Néstor Mont + Contratempo + La Gossa Sorda + Toti Soler i Gemma Humet + Pepet i marieta + Ebri Knight + Smoking Souls + Tardor + Arrap + King Kong Boy + Talps + Figuels dj’s
27/06/2015 23:00h. Biar IV Mostra Biar El Gos
20/06/2015 23:00h. Alqueria d'Asnar Final FestiNiu Tarannà i King Kong Boy Artista convidat: David Eldemuro
06/06/2015 00:00h. Alqueria d'Asnar 2n Concurs FestiNiu Burumballa + Derrumbe + Nius de Nit
05/06/2015 20:00h. Alacant Final XVI Certamen de Música Jove d'Alacant Rock i Centro 14 El Kamión de la Basura + Smokin' Rings
22/05/2015 22:00h. Elx IX Mostra de música en valencià Badok + VicenT + Meteor
15/05/2015 22:30h. Almussafes Almussafest Txarango + La Pulqueria + Smoking Souls
06/05/2015 19:30h. Sant Vicent del Raspeig XII Congrés de Traducció i Interpretació
02/05/2015 12:00h. El Verdegas XVI Certamen de Música Jove d' Alacant Rock i Centro 14 Banana Duck + The Screamin' Fish!
18/04/2015 00:00h. Biar Presentació Candidatura EU El Gos Musaranya
11/04/2015 21:40h. Xeraco GuaitaRock Pirat's Sound Sistema + VaDeBo + Embolicats + Nius de Nit + Estrall + Pupil·les Dialtives
27/03/2015 20:30h. Castalla
15/03/2015 23:00h. València 1er Concurso de grupos valencianos
14/03/2015 23:00h. Millena 2ª Edició Travafest El Diluvi + Escak al Rei + Xaveta Metralleta + Tankats
20/02/2015 21:30h. Sant Vicent del Raspeig Festa per la Terra Txarango + Zoo + El Diluvi i Cesk Freixas
19/02/2015 20:00h. Alcoi
06/02/2015 22:00h. Almassora VII Edició del Rock Penat The Brut of Cat + Traficants de Sucre
18/10/2014 13:00h. Benigànim 2ª Oktoberferst Tiffany's L'Home Brut + Àcids + Trencadís + Eskaig + The Little Kick
18/10/2014 23:00h. Agullent II Fira de la Biodiversitat Cultivada Besugo
20/09/2014 01:00h. San Vicent del Raspeig XV Aplec de la FVDT Assekes
02/08/2014 00:30h. Biar XXXV Verbena Centre Excursionista
18/07/2014 22:30h. El Campello Fireta de Sant Jaume Lilit i Dionís + Atzukak + Derrumbe
28/06/2014 00:30h. Biar III Mostra Biar El Gos Musaranya
13/06/2014 00:00h. Petrer Foguera Sant Antoni Gatxamiga pa'15
07/06/2014 22:30h. Onil Trobades d'escoles valencianes - La Gira El diluvi + tropoll